“А в піраміду когось впустиш?”

-так!… але код там – поцілунок (вимірюватиметься його глибина!)…. Зверху всі можуть дивитсь і навіть багато чого бачити всередині, але межу ніколи так і не переступлять!
Тільки ти – одна Єдина! ми будемо в теплі, але водночас спостегігати як стікає по прозорих стінах струмки дощу…. милуватимемось Заходом Сонця і тим як його світло переливатиметься у наш світ…..
А як буде ніч………….. зоряна ніч………….. ми у проміжках міх поцілунками ….. рахуватимемо яскраві-яскраві зорі…….. а зайшовши на найвищу кімнату піраміди… побачимо наше місто… з висоти …. у вогнях… і тоді нам залишиться лиш обіняти одне одного………… і так сильно, ніби востаннє….. так ніжно, ніби навічно…….. так близько, ніби це – Кохання!!!
…і тоді я вмикну улюблену спокійну музику…. та й почну просто повільно засипати на твоїх вустах……………………………………………………………. і слів більше не буде……… лиш погляд!
….потім настане світанок………….. такий свіжи-свіжий, сповнений натхнення та надії……. і ми відкриємо вікна, щоб холодне і чисте повітря огорнуло нас!………. і заставило відчути те, що світ назовні надто просторий і самому в ньому можна загубитись……. а також відчути те, що ти – ПОРУЧ!!! що – ти і є Центром Світу…. у Твоїх Очах лиш можна знайти Щастя і Гармонію!
….а всередині піраміди росте велике дерево….. під яким можна лежати годинами… без одягу… без думок… без гріхів….. дивитись як падає часом листя з нього… зі сльозами на очах!…. сльози…. бо на решті, ти не сам!!! Нарешті ти не сам!!! Нарешті ти не сам!!!