Про куб

Світ схожий на велетенський Куб. Згодом, ми почали бачити його, а не тільки вдарятись об стіни та грані. Пізніше ми привчились використовували його властивості: спочатку це був звук, потім тінь, під час спеки… пройшов час і люди розпочали ще й прикрашати його та намагались робити над ним якісь досліди. Минали століття – людство побудувало поруч свої будинки, підкопувати куб і навіть втікати від нього. Ті, хто зміг перебороти, відмовитись від своїх земних тягот – викарабкувались на саму верхню площину. А, під кінець, дійшло до того, що люди захотіли, перевернувши його, побачити нижню сторону, на якій завжди стояв куб

Живучи біля такого кубу – не розбийтесь об нього. Куб цей – досконала недосконалість, адже завжди будемо бачити лишень три сторони. Саме це заставляє людину йти, рухатись для того, а що там «за горизонтом»

Проте існує ще одна фігура – куля. Куля ця – хаос: основи не має, стоячи на невічних підпорах, завжди котиться, чавлячи неуважних, які близько біля неї або далеко від куба. В кулі завжди є вершина, але завжди інша.

Мораль: хоча висота у цих двох фігур однакова, проте об’єм Куба більший. І якщо людина стоятиме біля нього, тоді його форма захистить від кулі!